Studny, vrtání studní

Potřebujete u svého rodinného domu nebo na své chatě vyvrtat studnu? Přenechejte vrtání studní skutečným odborníkům. Naše firma Ekovrty má v tomto oboru bohaté zkušenosti. Vrtáním studní a dalšími hydrologickými pracemi se zabýváme již 30 let, proto si můžete být jistí precizním vypracováním a opravdovou kvalitou při vrtání studny. Nemusíte se starat o nic, zajistíme vše potřebné. Vaši studnu vám změříme, zprojektujeme a následně vyvrtáme.


Studny a jejich vrtání

Vlastní studna je důležitým prvkem každého domu. Vrtané studny představují nejběžnější způsob jímání podzemní vody. Jsou vhodné jako zdroj pitné i užitkové vody. Vrtání studní poskytneme za bezkonkurenční ceny. 

Díky naší vrtné technice pro nás není problém pracovat i na méně dostupných místech. Vrty pro studny provádíme již od průměru 115 až do průměru 600 mm. Zajistíme vám záruční i pozáruční servis vaší studny. Budeme vám plně k dispozici při případných úpravách.

Výhody vrtané studny

Vrtané studny disponují řadou výhod, které ocení každý. Nemusíte mít strach o nedostatek vody v obdobích sucha. I během srážkového minima zajišťují vrtané studny stálý přítok. Samotný vrt studny přitom trvá pouze 1-2 dny. Můžete se těšit na vynikající kvalitu vody, dostatečná hloubka vrtu totiž zabrání pronikání nekvalitní povrchové vody do díla. Potěší vás také nízká cena úměrná výsledku, navíc vrtání studní minimálně poškodí stávající terén.

Další služby

Kromě vrtání studní se zaměřujeme na hlubinné vrty pro tepelná čerpadla, montáže snímačů hladiny, montáže a opravy čerpadel a vodáren i čerpací zkoušky. Zajistíme vám vrty monitorovací, průzkumné a jiné. Obraťte se na nás také s instalatérskými, topenářskými a elektroinstalačními pracemi. Máte již studnu zašlou? Provádíme také čištění studny, desinfekce studny a rekonstrukce kopaných studní a vrtů. Od nás můžete čekat jen profesionálně provedenou práci. Přesvědčte se sami!

Jsme tu pro Vás

Vrty pro studny provádíme již od průměru 115 až do průměru 600 mm. Zajistíme vám záruční i pozáruční servis vaší studny. Budeme vám plně k dispozici při případných úpravách.

KONTAKTY

EKOVRTY
Pod Hájem 267
267 11 Vráž u Berouna

E-mail: ekovrty@email.cz
Mobil: +420 733 659 162
Mobil: +420 728 964 465Copyright © 2015 Daniel Molt | EKOVRTY. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.

  
Vyrobilo:
GRAFART STUDIO